Menu
Kampe
Januar 2023
28.
lørdag
09.15
Hornslet IF
livescore
2 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 36
Hornslet Kunstgræsbane
Skødstrup SF
Hornslet Kunstgræsbane
28.
lørdag
10.00
Randers Freja
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C / Træningskamp • Træningskamp
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
Hornslet IF
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
28.
lørdag
11.00
Hornslet IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2012) 8M - Vinter 2022/2023 • Pulje 14
Hornslet Kunstgræsbane
Lystrup IF
Hornslet Kunstgræsbane
28.
lørdag
12.40
Hornslet IF
livescore
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 109
Hornslet Kunstgræsbane
FC Skanderborg
Hornslet Kunstgræsbane
28.
lørdag
13.30
Støvring IF
Spillet
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Støvring Stadion
BANE 3 Kunstgræs
Hornslet IF
Støvring Stadion
BANE 3 Kunstgræs
28.
lørdag
13.30
Hornbæk SF
HHT
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 48
Volkswagen Park Randers (kunst)
Hornslet IF
Volkswagen Park Randers (kunst)
29.
søndag
10.00
FC Skanderborg (U15)
HHT
Kvinder
U14
U14-U15 Piger C (09) 8M - Vinterturnering • Pulje 20
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunst C3-C4
Hornslet IF
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunst C3-C4
29.
søndag
12.00
Lystrup IF
Omklædning 4
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Lystrup Kunstbane
K11-1
Hornslet IF
Omklædning 5
Lystrup Kunstbane
K11-1
29.
søndag
18.15
Lastivka R.
-
Herrer
Senior
Herresenior Liga 1/2/U19 Futsal • Pulje 1
Arena Randers (hal 3)
Hornslet IF (U19 Liga 1)
Arena Randers (hal 3)
Februar 2023
4.
lørdag
10.00
HEI (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 87
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Hornslet IF (1)
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
4.
lørdag
10.40
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 87
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Skørping IF Frem
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
4.
lørdag
11.00
Hornslet IF (2)
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 76
Egebjerg Kunstgræsbane
Vejle B (2)
Egebjerg Kunstgræsbane
4.
lørdag
11.20
NV Djurs (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 87
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Hornslet IF (1)
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
4.
lørdag
11.30
Hadsten SK
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 35
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
4.
lørdag
11.30
Hornslet IF (1)
Omklædning 5
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 69
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 2
Aalborg Freja
Omklædning 3
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 2
4.
lørdag
11.40
Brædstrup IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 76
Egebjerg Kunstgræsbane
Hornslet IF (2)
Egebjerg Kunstgræsbane
4.
lørdag
12.00
Lystrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 5
Lystrup Kunstbane
Hornslet IF
Lystrup Kunstbane
4.
lørdag
12.00
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 35
TRIF Kunstgræsbane
TRIF
TRIF Kunstgræsbane
4.
lørdag
12.10
Helsted Fremad IF
Omklædning 3
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 69
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 1
Hornslet IF (1)
Omklædning 5
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 1
4.
lørdag
12.20
Hornslet IF (2)
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 76
Egebjerg Kunstgræsbane
Stensballe IK (2)
Egebjerg Kunstgræsbane
4.
lørdag
12.30
VRI (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 5
Lystrup Kunstbane
Hornslet IF
Lystrup Kunstbane
4.
lørdag
12.30
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 35
TRIF Kunstgræsbane
Kristrup B
TRIF Kunstgræsbane
4.
lørdag
12.50
Nørresundby FB (1)
Omklædning 4
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 69
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 2
Hornslet IF (1)
Omklædning 5
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 2
4.
lørdag
12.54
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Auning IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
13.30
Øster Han Herred
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 / Inde JM • U17 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
13.30
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 5
Lystrup Kunstbane
AGF, Aarhus
Lystrup Kunstbane
4.
lørdag
13.54
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
SUB 88
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 5
Lystrup Kunstbane
HEI
Lystrup Kunstbane
4.
lørdag
14.30
Hornslet IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 48
Hornslet Kunstgræsbane
AC Norddjurs
Hornslet Kunstgræsbane
4.
lørdag
14.54
Bangsbo Freja
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 / Inde JM • U17 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
15.42
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aalborg KFUM
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
16.18
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 / Inde JM • U17 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Team Østvendsyssel
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
16.42
Helle FC
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
4.
lørdag
17.42
Helle FC (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 / Inde JM • U17 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
5.
søndag
09.00
Hornslet IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 127
Kunstgræsbanen Rosendal
Bjerringbro IF (2)
Kunstgræsbanen Rosendal
5.
søndag
09.06
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Darum IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
5.
søndag
09.40
IK Rosendal (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 127
Kunstgræsbanen Rosendal
Hornslet IF (2)
Kunstgræsbanen Rosendal
5.
søndag
09.42
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 / Inde JM • U17 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Bov IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
5.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 62
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Lystrup IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
5.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 79
Invita Park Kunstgræs, Skæring
Todbjerg/Mejlby IF
Invita Park Kunstgræs, Skæring
5.
søndag
10.18
Koldby/Hørdum IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
5.
søndag
10.20
Hornslet IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 127
Kunstgræsbanen Rosendal
NV Djurs (2)
Kunstgræsbanen Rosendal
5.
søndag
10.30
TRIF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 62
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Hornslet IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
5.
søndag
10.30
Hadsten SK
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 79
Invita Park Kunstgræs, Skæring
Hornslet IF
Invita Park Kunstgræs, Skæring
5.
søndag
11.00
Hornslet IF
-
Kvinder
U14
U14-U15 Piger C (09) 8M - Vinterturnering • Pulje 20
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
ASA, Aarhus
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
5.
søndag
11.00
VRI (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 62
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Hornslet IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
5.
søndag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 79
Invita Park Kunstgræs, Skæring
HEI (2)
Invita Park Kunstgræs, Skæring
5.
søndag
11.30
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 50
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Grenaa IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
5.
søndag
11.42
Bangsbo Freja
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Inde JM • U19 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
5.
søndag
12.00
Lystrup IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 50
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Hornslet IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
5.
søndag
12.06
Helle FC (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 / Inde JM • U17 Drenge Liga 1
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Hornslet IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
5.
søndag
12.30
HEI
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 50
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Hornslet IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
5.
søndag
13.30
GUI/SGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 36
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Hornslet IF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
5.
søndag
15.00
Skive IK
Omkl. 7
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 109
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Bane 7 (Kunst)
Hornslet IF
Omkl. 8
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Bane 7 (Kunst)
12.
søndag
13.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2006) 11M - Vinterturnering • Pulje 12
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Hornslet IF
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
17.
fredag
19.00
Skødstrup SF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 36
Studstrup Idrætsanlæg
Hornslet IF
Studstrup Idrætsanlæg
18.
lørdag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Ådalen IF
Hornslet Kunstgræsbane
23.
torsdag
20.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Auning IF
Hornslet Kunstgræsbane
25.
lørdag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 88
Hornslet Kunstgræsbane
Mariehøj Kammeraterne
Hornslet Kunstgræsbane
25.
lørdag
11.00
TMG
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2012) 8M - Vinter 2022/2023 • Pulje 14
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
Hornslet IF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
25.
lørdag
14.00
Viborg FF
Omkl. 9
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2006) 11M - Vinterturnering • Pulje 12
Viborg FF´s anlæg
Bane 6
Hornslet IF
Omkl. 1
Viborg FF´s anlæg
Bane 6
26.
søndag
11.50
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Kvalstævne • U19 Drenge
Hald Ege Idrætscenter
Aalborg KFUM
Hald Ege Idrætscenter
26.
søndag
12.40
Region 4 nr. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Kvalstævne • U19 Drenge
Hald Ege Idrætscenter
Hornslet IF
Hald Ege Idrætscenter
26.
søndag
13.55
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Kvalstævne • U19 Drenge
Hald Ege Idrætscenter
Region 4 nr. 1
Hald Ege Idrætscenter
26.
søndag
14.45
Hjørring Futsal Klub
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 / Kvalstævne • U19 Drenge
Hald Ege Idrætscenter
Hornslet IF
Hald Ege Idrætscenter
Marts 2023
2.
torsdag
20.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Ådalen IF
Hornslet Kunstgræsbane
3.
fredag
18.00
TRIF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 88
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
3.
fredag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Hornslet Kunstgræsbane
4.
lørdag
13.30
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2006) 11M - Vinterturnering • Pulje 12
Hornslet Kunstgræsbane
Hammel GF
Hornslet Kunstgræsbane
4.
lørdag
15.20
Hornslet IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 109
Hornslet Kunstgræsbane
FC Djursland
Hornslet Kunstgræsbane
5.
søndag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 48
Hornslet Kunstgræsbane
Ulstrup IF
Hornslet Kunstgræsbane
9.
torsdag
20.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
IF Midtdjurs
Hornslet Kunstgræsbane
11.
lørdag
09.30
Hornslet IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2012) 8M - Vinter 2022/2023 • Pulje 14
Hornslet Kunstgræsbane
VRI
Hornslet Kunstgræsbane
12.
søndag
11.00
HEI
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 36
Invita Park Kunstgræs, Skæring
Hornslet IF
Invita Park Kunstgræs, Skæring
12.
søndag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Grenaa IF
Hornslet Kunstgræsbane
18.
lørdag
12.00
Hornslet IF
-
Kvinder
U14
U14-U15 Piger C (09) 8M - Vinterturnering • Pulje 20
Hornslet Kunstgræsbane
Harlev IK
Hornslet Kunstgræsbane
18.
lørdag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Fårvang IF
Hornslet Kunstgræsbane
19.
søndag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Skødstrup SF
Hornslet Kunstgræsbane
26.
søndag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
Nørager B
Hornslet Stadion
April 2023
1.
lørdag
13.15
HOG Hinnerup
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Hornslet IF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
6.
torsdag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
Åstrup/Hammelev IF
Hornslet Stadion
11.
tirsdag
19.00
tst Fodbold
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Tilst Idrætsanlæg (tst)
Hornslet IF
Tilst Idrætsanlæg (tst)
16.
søndag
00.00
Skødstrup SF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Studstrup Idrætsanlæg
Hornslet IF
Studstrup Idrætsanlæg
17.
mandag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Grønløkke Stadion
Hornslet IF
Grønløkke Stadion
23.
søndag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
Christiansbjerg IF (1)
Hornslet Stadion
24.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
Virring Fodbold
Hornslet Stadion
30.
søndag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
TRIF
Hornslet Stadion
Maj 2023
1.
mandag
19.00
Ulstrup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Ulstrup Stadion
Hornslet IF
Ulstrup Stadion
3.
onsdag
20.00
Vorup FB
Nr. 12
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Bane 1 - 11 mands
Hornslet IF
Nr. 7 (ude)
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Bane 1 - 11 mands
8.
mandag
19.00
Grundfør UI
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Grundfør Stadion
Hornslet IF
Grundfør Stadion
14.
søndag
00.00
Nørager B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Nørager Stadion
Hornslet IF
Nørager Stadion
18.
torsdag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
HOG Hinnerup
Hornslet Stadion
21.
søndag
00.00
Åstrup/Hammelev IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Aastrup Stadion
Hornslet IF
Aastrup Stadion
22.
mandag
19.00
Freja’s Old Boys
6
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Randers Stadion
Bane 8
Hornslet IF
24
Randers Stadion
Bane 8
29.
mandag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
Skødstrup SF
Hornslet Stadion
30.
tirsdag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
tst Fodbold
Hornslet Stadion
Juni 2023
3.
lørdag
12.00
Christiansbjerg IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Christiansbjerg Idrætsanlæg
Hornslet IF
Christiansbjerg Idrætsanlæg
5.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
AIA/Tranbjerg
Hornslet Stadion
10.
lørdag
12.15
TRIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
12.
mandag
19.00
Virring Fodbold
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Virring Stadion
Hornslet IF
Virring Stadion
17.
lørdag
12.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2023 • Pulje 18
Hornslet Stadion
Vorup FB
Hornslet Stadion
19.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
Ulstrup IF
Hornslet Stadion