Menu
Kampe
September 2022
27.
tirsdag
17.30
Nielstrup/Voldum IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 81
Voldum Stadion
Hornslet IF
Voldum Stadion
27.
tirsdag
17.30
Hornslet IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
Hornslet Kunstgræsbane
Lystrup IF
Hornslet Kunstgræsbane
27.
tirsdag
17.45
Hornslet IF
0 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger C1 (2009) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
Hornslet Stadion
Bane 6.2
Hasle B
Hornslet Stadion
Bane 6.2
28.
onsdag
17.45
Gødvad GIF (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Gødvad Hallen
Hornslet IF
Gødvad Hallen
28.
onsdag
18.00
Ørsted IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Ørsted Stadion
Hornslet IF
Ørsted Stadion
28.
onsdag
18.00
Hornslet IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 15
Hornslet Stadion
Bane 6.2
NV Djurs
Hornslet Stadion
Bane 6.2
30.
fredag
18.30
Hornslet IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M-efterår 2022 ombryd • Pulje 850
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
FC Skanderborg
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
Oktober 2022
1.
lørdag
09.15
Hornslet IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 785
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 1
AC Norddjurs
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 1
1.
lørdag
10.00
Tirstrup/B. IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 539
Tirstrup Idrætsefterskole
Hornslet IF
Tirstrup Idrætsefterskole
1.
lørdag
10.30
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2022 • Pulje 23
Hornslet Stadion
Kunst 2
FC Silkeborg
Hornslet Stadion
Kunst 2
1.
lørdag
10.40
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 539
Tirstrup Idrætsefterskole
Ebeltoft IF
Tirstrup Idrætsefterskole
1.
lørdag
11.00
Sejs Svejbæk IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 15
Sejs Stadion
Hornslet IF
Sejs Stadion
1.
lørdag
11.15
Hadsten SK
6
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 524
NMT-BYENS Arena Hadsten
Bane 1
Hornslet IF
7
NMT-BYENS Arena Hadsten
Bane 1
1.
lørdag
12.00
Hornslet IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 774
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Randers Freja
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
1.
lørdag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 74
Hornslet Stadion
Opvisningsbanen - bane 1
Kristrup B (1)
Hornslet Stadion
Opvisningsbanen - bane 1
1.
lørdag
16.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 18
Hornslet Kunstgræsbane
Opvisningsbanen - bane 1
Skødstrup SF
Hornslet Kunstgræsbane
Opvisningsbanen - bane 1
2.
søndag
10.00
AIA/Tranbjerg
I 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 737
Vejlby/Risskov Centret
Bane 2.1 (5M)
Hornslet IF
I 1
Vejlby/Risskov Centret
Bane 2.1 (5M)
2.
søndag
11.20
Hornslet IF
I 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 737
Vejlby/Risskov Centret
Bane 2.2 (5M)
HEI
I 1
Vejlby/Risskov Centret
Bane 2.2 (5M)
2.
søndag
12.00
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2022 ombryd • Pulje 423
Højbo Stadion
Bane 2
Hornslet IF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 2
2.
søndag
15.00
IF Lyseng
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 141
Lyseng Idrætspark
Hornslet IF
Lyseng Idrætspark
3.
mandag
17.30
Helsted Fremad IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
Vestervangsskolen
Hornslet IF
Vestervangsskolen
3.
mandag
17.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger C1 (2009) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Ebeltoft IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
3.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2022 • Pulje 310
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 1
AP21
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 1
4.
tirsdag
17.30
IF Midtdjurs
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 • Pulje 31
Ryomgård Stadion
Hornslet IF
Ryomgård Stadion
4.
tirsdag
17.45
Hornslet IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Hornslet Stadion
Bane 6.2
Fuglebakken KFUM
Hornslet Stadion
Bane 6.2
5.
onsdag
17.40
Hornslet IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M-efterår 2022 ombryd • Pulje 850
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
Sorring/Voel
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
5.
onsdag
19.20
Hornslet IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
Ådalen IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
5.
onsdag
19.30
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 343
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Hornslet IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
8.
lørdag
09.00
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 81
Hornslet Kunstgræsbane
Søften GF
Hornslet Kunstgræsbane
8.
lørdag
09.00
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 592
Hornslet Stadion
Bane 5.4
Skødstrup SF
Hornslet Stadion
Bane 5.4
8.
lørdag
09.40
IF Mols
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 749
Ulvehøj Idrætscenter
Hornslet IF
Ulvehøj Idrætscenter
8.
lørdag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 539
Mørke Idrætscenter
Mørke IF
Mørke Idrætscenter
8.
lørdag
10.20
Todbjerg/Mejlby IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 592
Hornslet Stadion
Bane 5.3
Hornslet IF
Hornslet Stadion
Bane 5.3
8.
lørdag
10.20
Hornslet IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 749
Ulvehøj Idrætscenter
Vorup FB
Ulvehøj Idrætscenter
8.
lørdag
10.40
IF Midtdjurs
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 539
Mørke Idrætscenter
Hornslet IF
Mørke Idrætscenter
8.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 15
Hornslet Kunstgræsbane
tst Fodbold
Hornslet Kunstgræsbane
8.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 641
Hornslet Stadion
Bane 5.1
Skødstrup SF
Hornslet Stadion
Bane 5.1
8.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (13) 5M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 25
Hornslet Stadion
Bane 5.5
Skødstrup SF
Hornslet Stadion
Bane 5.5
8.
lørdag
12.00
HEI
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 641
Hornslet Stadion
Bane 5.2
Hornslet IF
Hornslet Stadion
Bane 5.2
8.
lørdag
12.30
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2022 ombryd • Pulje 423
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
Randers Freja
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
8.
lørdag
12.40
Hornslet IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 • Pulje 31
Hornslet Kunstgræsbane
Ebeltoft IF
Hornslet Kunstgræsbane
8.
lørdag
13.00
Hammel GF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 74
Hammel Stadion
Hornslet IF
Hammel Stadion
8.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2022 • Pulje 310
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Hornslet IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
8.
lørdag
13.00
Alliancen IF
Nr. 2 - Fabricius Byg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 774
Limo Stadion
Bane 3 (8-mands) - Maigaard Horses
Hornslet IF
Nr. 1 - Kaj Ove & Søn
Limo Stadion
Bane 3 (8-mands) - Maigaard Horses
8.
lørdag
14.00
Christiansbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 18
Christiansbjerg Idrætsanlæg
Hornslet IF
Christiansbjerg Idrætsanlæg
9.
søndag
10.00
Aarhus Fremad
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 563
Riisvangen Stadion
Hornslet IF
Riisvangen Stadion
9.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 737
Invita Arena, Skæring
VRI
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.00
HEI (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 296
Invita Arena, Skæring
Hornslet IF (1)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.00
Lystrup IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Hornslet IF (1)
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Hornslet IF (2)
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.00
Hornslet IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 343
Grundfør Stadion
Grundfør UI (1)
Grundfør Stadion
9.
søndag
10.00
Hornslet IF (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 343
Grundfør Stadion
Grundfør UI (3)
Grundfør Stadion
9.
søndag
10.00
HEI (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 321
Invita Arena, Skæring
Hornslet IF (2)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.15
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Lystrup IF (1)
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.15
Hornslet IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 343
Grundfør Stadion
Hammel GF (1)
Grundfør Stadion
9.
søndag
10.15
Hornslet IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 321
Invita Arena, Skæring
HEI (4)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.30
Grenaa IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 623
Auning Stadion
Hornslet IF
Auning Stadion
9.
søndag
10.30
HOG Hinnerup
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 785
E. Trasborg Park
Hornslet IF
E. Trasborg Park
9.
søndag
10.30
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 296
Invita Arena, Skæring
HEI (1)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.30
Hornslet IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Lystrup IF (2)
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.30
Hammel GF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 343
Grundfør Stadion
Hornslet IF (4)
Grundfør Stadion
9.
søndag
10.30
Grundfør UI (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 343
Grundfør Stadion
Hornslet IF (3)
Grundfør Stadion
9.
søndag
10.30
Skødstrup SF (5)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 321
Invita Arena, Skæring
Hornslet IF (2)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.40
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 563
Riisvangen Stadion
ØBG Silkeborg
Riisvangen Stadion
9.
søndag
10.45
Hasle B (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 296
Invita Arena, Skæring
Hornslet IF (1)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
10.45
Lystrup IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Hornslet IF (2)
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.45
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Grenaa IF
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.45
Grundfør UI (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 343
Grundfør Stadion
Hornslet IF (4)
Grundfør Stadion
9.
søndag
10.45
Hornslet IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 321
Invita Arena, Skæring
HEI (3)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 524
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
Grenaa IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
9.
søndag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 623
Auning Stadion
Auning IF
Auning Stadion
9.
søndag
11.00
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 296
Invita Arena, Skæring
Hasle B (1)
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
11.20
VSK Aarhus
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 737
Invita Arena, Skæring
Hornslet IF
Invita Arena, Skæring
9.
søndag
11.30
Søften GF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M-efterår 2022 ombryd • Pulje 850
Søften Idrætsanlæg
Hornslet IF
Søften Idrætsanlæg
9.
søndag
14.00
Hornslet IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 141
Hornslet Kunstgræsbane
Lund IF
Hornslet Kunstgræsbane
10.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
Freja’s Old Boys
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
10.
mandag
19.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 343
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Hornslet IF
Normal Arena, 11-mands (kunst)
11.
tirsdag
17.30
Stavtrup IF/Viby IF
Omklædning 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2022 • Pulje 23
AURA Park (Stavtrup)
Bane 2B mod tennis
Hornslet IF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 2B mod tennis
11.
tirsdag
17.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
Hornslet Kunstgræsbane
NV Djurs
Hornslet Kunstgræsbane
11.
tirsdag
18.00
Auning IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Auning Stadion
Hornslet IF
Auning Stadion
11.
tirsdag
18.00
Mørke IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger C1 (2009) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
Mørke Idrætscenter
Hornslet IF
Mørke Idrætscenter
12.
onsdag
18.00
GUI/SGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 524
Grundfør Stadion
Hornslet IF
Grundfør Stadion
13.
torsdag
17.30
TRIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 81
Rønde Stadion
Hornslet IF
Rønde Stadion
13.
torsdag
17.30
Harlev IK
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 141
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Hornslet IF
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
13.
torsdag
17.45
Hornslet IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 785
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 1
Aabyhøj IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 1
14.
fredag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 18
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
NB 93, Aarhus
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
15.
lørdag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 774
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
SIF Assentoft
Hornslet Kunstgræsbane
Kunst 2
15.
lørdag
12.30
Vinding SF
6
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2022 ombryd • Pulje 423
Vinding Kunstgræsbane
4
Hornslet IF
1
Vinding Kunstgræsbane
4
15.
lørdag
14.00
Hornslet IF
UHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 74
Hornslet Kunstgræsbane
Mørke IF
Hornslet Kunstgræsbane
16.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 343
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
FC Djursland
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
23.
søndag
12.30
AGF, Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (13) 5M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 25
AGF's anlæg - Fredensvang
Hornslet IF
AGF's anlæg - Fredensvang
23.
søndag
13.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 18
Hornslet Kunstgræsbane
Opvisningsbanen - bane 1
Vivild IF
Hornslet Kunstgræsbane
Opvisningsbanen - bane 1
23.
søndag
13.00
Søften GF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 74
Søften Idrætsanlæg
Hornslet IF
Søften Idrætsanlæg
25.
tirsdag
19.30
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 18
Hornslet Kunstgræsbane
Opvisningsbanen - bane 1
Auning IF
Hornslet Kunstgræsbane
Opvisningsbanen - bane 1
28.
fredag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 74
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
HOG Hinnerup (1)
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
29.
lørdag
09.30
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 81
Hornslet Kunstgræsbane
Nielstrup/Voldum IF
Hornslet Kunstgræsbane
29.
lørdag
09.45
TMG
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (13) 5M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 25
Mårslet Stadion
Hornslet IF
Mårslet Stadion
29.
lørdag
13.30
Kolind/Perstrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 18
KPI's Klubhus
Hornslet IF
KPI's Klubhus
30.
søndag
10.00
NV Djurs
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 15
Ørsted Stadion
Hornslet IF
Ørsted Stadion
30.
søndag
11.45
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Hornslet IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
November 2022
1.
tirsdag
17.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 141
Hornslet Kunstgræsbane
VSK Aarhus
Hornslet Kunstgræsbane
April 2023
11.
tirsdag
19.00
tst Fodbold
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Tilst Idrætsanlæg (tst)
Hornslet IF
Tilst Idrætsanlæg (tst)
17.
mandag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Grønløkke Stadion
Hornslet IF
Grønløkke Stadion
24.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
Virring Fodbold
Hornslet Stadion
Maj 2023
1.
mandag
19.00
Ulstrup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Ulstrup Stadion
Hornslet IF
Ulstrup Stadion
8.
mandag
19.00
Grundfør UI
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Grundfør Stadion
Hornslet IF
Grundfør Stadion
22.
mandag
19.00
Freja’s Old Boys
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Randers Stadion
Hornslet IF
Randers Stadion
30.
tirsdag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
tst Fodbold
Hornslet Stadion
Juni 2023
5.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
AIA/Tranbjerg
Hornslet Stadion
12.
mandag
19.00
Virring Fodbold
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Virring Stadion
Hornslet IF
Virring Stadion
19.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 16
Hornslet Stadion
Ulstrup IF
Hornslet Stadion