Menu
Kampe
Marts 2024
3.
søndag
11.15
TRIF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 48
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
3.
søndag
11.40
Kristrup B (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne • Pulje 93
Hadsund Kunstgræsbane
Hornslet IF (2)
Hadsund Kunstgræsbane
3.
søndag
11.45
Grundfør UI
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 48
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
3.
søndag
13.00
TMG
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne • Pulje 210
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3B (kunst)
Hornslet IF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3B (kunst)
3.
søndag
14.00
AH 2012
livescore
0 - 3
Herrer
Senior
Herre Serie 5 TT (5 k.) • Pulje 7
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
Hornslet IF
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
9.
lørdag
09.08
Skødstrup SF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 104
Virup Huset
Hornslet IF (1)
Virup Huset
9.
lørdag
09.10
Randers Freja
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2016) - (9/3-2024) • Pulje 54
Allingåbrohallen
Hornslet IF
Allingåbrohallen
9.
lørdag
09.30
VSK Aarhus (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2016) - (9/3-2024) • Pulje 60
Arena Randers (hal 3)
Hornslet IF
Arena Randers (hal 3)
9.
lørdag
10.28
Grundfør UI (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 104
Virup Huset
Hornslet IF (1)
Virup Huset
9.
lørdag
10.30
Romalt IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2016) - (9/3-2024) • Pulje 60
Arena Randers (hal 3)
Hornslet IF
Arena Randers (hal 3)
9.
lørdag
10.50
Skødstrup SF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2016) - (9/3-2024) • Pulje 54
Allingåbrohallen
Hornslet IF
Allingåbrohallen
9.
lørdag
10.52
Hammel GF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 104
Virup Huset
Hornslet IF (1)
Virup Huset
9.
lørdag
11.20
Nørager B
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2016) - (9/3-2024) • Pulje 54
Allingåbrohallen
Hornslet IF
Allingåbrohallen
9.
lørdag
11.39
VRI (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 105
Virup Huset
Hornslet IF (2)
Virup Huset
9.
lørdag
12.27
Skødstrup SF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 105
Virup Huset
Hornslet IF (2)
Virup Huset
9.
lørdag
13.46
VRI (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 119
Virup Huset
Hornslet IF (3)
Virup Huset
9.
lørdag
13.54
Grenaa IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 118
Virup Huset
Hornslet IF (2)
Virup Huset
9.
lørdag
13.54
TRIF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 119
Virup Huset
Hornslet IF (1)
Virup Huset
9.
lørdag
14.34
TRIF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 119
Virup Huset
Hornslet IF (3)
Virup Huset
9.
lørdag
14.42
Østdjurs 91
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 118
Virup Huset
Hornslet IF (2)
Virup Huset
9.
lørdag
14.42
VRI (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 119
Virup Huset
Hornslet IF (1)
Virup Huset
9.
lørdag
15.00
Hovedgård IF (3)
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Hovedgaard Kunstgræs
Hornslet IF (2)
Hovedgaard Kunstgræs
9.
lørdag
15.14
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2017) - (9/3-2024) • Pulje 119
Virup Huset
Hornslet IF (3)
Virup Huset
11.
mandag
17.30
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8M TT • Pulje 50
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Hornslet IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
16.
lørdag
09.20
Randers Freja
-
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (2015) 5M TT • Pulje 20
NES Park
Hornslet IF
NES Park
16.
lørdag
10.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) TT (3 k.) • Pulje 25
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Hornslet IF (1)
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
16.
lørdag
10.40
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5M TT • Pulje 38
Tirsdalens Skole
Hornslet IF
Tirsdalens Skole
16.
lørdag
10.45
VRI
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2013) 8M TT • Pulje 18
NES Park
Hornslet IF
NES Park
16.
lørdag
11.30
Hedensted IF
Omklædningsrum 5
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (2012) 8M - Vinter 2023/2024 • Pulje 4
Hedensted Stadion Kunstgræs
HM Park 1
Hornslet IF
Omklædningsrum 8
Hedensted Stadion Kunstgræs
HM Park 1
16.
lørdag
13.00
AIA/Tranbjerg (5)
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
Hornslet IF
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
16.
lørdag
15.00
Silkeborg IF Q
Omklædning 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Søholt Idrætsanlæg
Bane 8 (Kunstgræs)
Hornslet IF
Omkædning 2
Søholt Idrætsanlæg
Bane 8 (Kunstgræs)
17.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2015) 5M TT • Pulje 29
HSM Arena Grenå
Bane 5-3 (5M)
Hornslet IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 5-3 (5M)
17.
søndag
10.00
Grundfør UI
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2014) 5M TT • Pulje 55
NES Park
Hornslet IF
NES Park
17.
søndag
10.30
Randers Freja (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2016) 5M TT • Pulje 45
Volkswagen Park Randers (kunst)
Hornslet IF
Volkswagen Park Randers (kunst)
20.
onsdag
16.30
Hadsten SK
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8M TT • Pulje 50
Hadsten Kunstgræs
Hornslet IF
Hadsten Kunstgræs
23.
lørdag
09.40
Grundfør UI
-
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (2015) 5M TT • Pulje 20
Grundfør Stadion
Hornslet IF
Grundfør Stadion
23.
lørdag
10.15
HOG Hinnerup
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) TT (3 k.) • Pulje 25
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Hornslet IF (2)
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
23.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 5 TT (5 k.) • Pulje 7
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
Hornslet IF
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
24.
søndag
10.00
Auning IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2016) 5M TT • Pulje 45
Auning Stadion
Hornslet IF
Auning Stadion
24.
søndag
10.25
VRI
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2014) 5M TT • Pulje 55
Grundfør Stadion
Hornslet IF
Grundfør Stadion
24.
søndag
12.00
Hobro IK
14
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
Hornslet IF
13
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
24.
søndag
12.30
Dronningborg B
13
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2013) 8M TT • Pulje 58
Dronningborg Kunstgræsbane
DB Kunstgræs
Hornslet IF
17
Dronningborg Kunstgræsbane
DB Kunstgræs
24.
søndag
13.15
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2015) 5M TT • Pulje 29
Hornslet Stadion
Hornslet IF
Hornslet Stadion
24.
søndag
14.15
Kristrup B
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5M TT • Pulje 38
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Hornslet IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
26.
tirsdag
17.30
IF Trojka/Team Nørreå
-
Kvinder
U15
U15 Piger C (2009) 8M TT • Pulje 2
Hammershøj Stadion
Hornslet IF
Hammershøj Stadion
28.
torsdag
13.00
Skødstrup SF
Omklædning 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
Hornslet IF
Omklædning 4
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
April 2024
1.
mandag
10.30
FyrkatQ
2
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
Hornslet IF
4
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
10.
onsdag
19.00
TRIF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Rønde Stadion
Hornslet IF
Rønde Stadion
13.
lørdag
14.30
Ikast FC
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Ikast FC Stadion Allé
Bane 1
Hornslet IF
Ikast FC Stadion Allé
Bane 1
14.
søndag
11.00
AaB
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
AaB's Anlæg
Hornslet IF
AaB's Anlæg
17.
onsdag
19.00
Hadsten SK
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
NMT-BYENS Arena Hadsten
Hornslet IF
NMT-BYENS Arena Hadsten
20.
lørdag
13.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
E. Trasborg Park
Hornslet IF
E. Trasborg Park
27.
lørdag
12.00
Herning Fremad
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
Hornslet IF
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
28.
søndag
10.15
IF Lyseng
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Lyseng Idrætspark
Hornslet IF
Lyseng Idrætspark
Maj 2024
1.
onsdag
19.00
Søften GF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Søften Idrætsanlæg
Hornslet IF
Søften Idrætsanlæg
3.
fredag
18.30
Aalborg KFUM
Omklædning 4
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
Hornslet IF
Omklædning 3
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
4.
lørdag
13.30
Vivild IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Langhøj Idrætscenter
Hornslet IF
Langhøj Idrætscenter
12.
søndag
12.00
Viborg Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Liseborgcentret
Hornslet IF
Liseborgcentret
17.
fredag
18.30
IF Midtdjurs
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Ryomgård Stadion
Hornslet IF
Ryomgård Stadion
24.
fredag
19.15
Randers Freja
5
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
Hornslet IF
25
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
29.
onsdag
19.00
Grundfør UI
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Grundfør Stadion
Hornslet IF
Grundfør Stadion
Juni 2024
1.
lørdag
11.30
BTI/SHI
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Højene Hallen
Hornslet IF
Højene Hallen
4.
tirsdag
18.00
Randers Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Ulvehøj Idrætscenter
Stadion / Kunst
Hornslet IF
Ulvehøj Idrætscenter
Stadion / Kunst
8.
lørdag
13.30
Hadsund B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Hadsund Stadion
Hornslet IF
Hadsund Stadion
12.
onsdag
19.00
Viby IF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Viby Idrætspark
Hornslet IF
Viby Idrætspark
13.
torsdag
18.00
Hinnerup/Lystrup
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Lystrup Idrætsanlæg
Hornslet IF
Lystrup Idrætsanlæg
15.
lørdag
11.00
RKG
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Bixen Arena (Klarup Stadion)
Hornslet IF
Bixen Arena (Klarup Stadion)
19.
onsdag
19.00
TRIF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Rønde Stadion
Hornslet IF
Rønde Stadion
22.
lørdag
12.00
TRIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
Luk