Menu
Kampe
December 2021
11.
lørdag
09.20
Spentrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 97
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF
Ulvehøj Hallen
11.
lørdag
10.00
Dronningborg B
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 103
Dronningborg Hallen
Hornslet IF
Dronningborg Hallen
11.
lørdag
10.10
Nørager B (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 97
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF
Ulvehøj Hallen
11.
lørdag
10.12
Houlbjerg/Laurbjerg IF (2)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 INDE (2006) - (11/12-2021) • Pulje 11
Assentoft Hallerne Hal B
Hornslet IF
Assentoft Hallerne Hal B
11.
lørdag
10.20
Grenaa IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 103
Dronningborg Hallen
Hornslet IF
Dronningborg Hallen
11.
lørdag
12.08
TRIF (3)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2021) • Pulje 15
Kolind Hallen
Hornslet IF (Liga 2)
Kolind Hallen
11.
lørdag
12.08
IF Midtdjurs (L2) (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 INDE (2008) - (11/12-2021) • Pulje 35
Midtdjurs Hallen
Hornslet IF
Midtdjurs Hallen
11.
lørdag
12.12
SIF Assentoft (1)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 INDE (2006) - (11/12-2021) • Pulje 11
Assentoft Hallerne Hal B
Hornslet IF
Assentoft Hallerne Hal B
11.
lørdag
12.32
Skødstrup SF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 INDE (2008) - (11/12-2021) • Pulje 35
Midtdjurs Hallen
Hornslet IF
Midtdjurs Hallen
11.
lørdag
13.04
Kolind/Perstrup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2021) • Pulje 15
Kolind Hallen
Hornslet IF (Liga 2)
Kolind Hallen
11.
lørdag
13.36
Brabrand IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 INDE (2006) - (11/12-2021) • Pulje 32
Lyseng Idrætscenter
Hornslet IF
Lyseng Idrætscenter
11.
lørdag
13.44
IF Mols (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 INDE (2008) - (11/12-2021) • Pulje 35
Midtdjurs Hallen
Hornslet IF
Midtdjurs Hallen
11.
lørdag
14.00
Hammel GF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 INDE (2006) - (11/12-2021) • Pulje 10
Hammel Idrætscenter Hal 4
Hornslet IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
11.
lørdag
14.00
Auning IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2021) • Pulje 15
Kolind Hallen
Hornslet IF (Liga 2)
Kolind Hallen
11.
lørdag
14.25
Give Fremad
-
Kvinder
U8
U8 Piger C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 110
Den Ny Brabrand Hal
Hornslet IF
Den Ny Brabrand Hal
11.
lørdag
14.30
Jelling fS
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 INDE (2006) - (11/12-2021) • Pulje 10
Hammel Idrætscenter Hal 4
Hornslet IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
11.
lørdag
14.48
Skødstrup SF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 INDE (2006) - (11/12-2021) • Pulje 32
Lyseng Idrætscenter
Hornslet IF
Lyseng Idrætscenter
11.
lørdag
15.15
Brabrand IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 110
Den Ny Brabrand Hal
Hornslet IF
Den Ny Brabrand Hal
12.
søndag
09.08
Dronningborg B (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 111
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF (1)
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
09.16
Dronningborg B (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 112
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF (2)
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
10.00
Helsted Fremad IF (1)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 19
Bellevue Hal B
Hornslet IF
Bellevue Hal B
12.
søndag
10.24
Auning IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 19
Bellevue Hal B
Hornslet IF
Bellevue Hal B
12.
søndag
10.28
Grenaa IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 111
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF (1)
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
10.44
Auning IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 112
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF (2)
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
10.52
Vorup FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 111
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF (1)
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
11.45
Spentrup IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2016) - (12/12-2021) • Pulje 133
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
12.00
Silkeborg IF (3)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 INDE (2005) - (12/12-2021) • Pulje 8
Hornslet Hal 2
Hornslet IF
Hornslet Hal 2
12.
søndag
12.00
Hobro IK
-
Kvinder
U11
U11 Piger C INDE (2011) - (12/12-2021) • Pulje 62
Ommersyssel Hallen
Hornslet IF
Ommersyssel Hallen
12.
søndag
12.18
Spentrup IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2016) - (12/12-2021) • Pulje 133
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
12.40
Hornbæk SF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2016) - (12/12-2021) • Pulje 133
Ulvehøj Hallen
Hornslet IF
Ulvehøj Hallen
12.
søndag
13.08
TRIF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 INDE (2005) - (12/12-2021) • Pulje 8
Hornslet Hal 2
Hornslet IF
Hornslet Hal 2
12.
søndag
13.50
Helsted Fremad IF (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger C INDE (2011) - (12/12-2021) • Pulje 62
Ommersyssel Hallen
Hornslet IF
Ommersyssel Hallen
12.
søndag
14.04
Auning/Nørager (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 INDE (2005) - (12/12-2021) • Pulje 8
Hornslet Hal 2
Hornslet IF
Hornslet Hal 2
12.
søndag
15.12
Skødstrup SF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 INDE (2007) - (12/12-2021) • Pulje 13
Ommersyssel Hallen
Hornslet IF
Ommersyssel Hallen
12.
søndag
16.00
Auning IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 INDE (2007) - (12/12-2021) • Pulje 13
Ommersyssel Hallen
Hornslet IF
Ommersyssel Hallen
Januar 2022
23.
søndag
14.15
VSK Aarhus
H 3
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 108
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Kunstgræsbanen
Hornslet IF
H 1
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Kunstgræsbanen
Februar 2022
5.
lørdag
14.30
Hammel GF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 39
Hammel Kunstgræsbane
Hornslet IF
Hammel Kunstgræsbane
22.
tirsdag
10.00
TMG
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 39
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Skåde Brugsforening Arena - kunstgræsbane Egelund
Hornslet IF
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Skåde Brugsforening Arena - kunstgræsbane Egelund
26.
lørdag
11.30
Stavtrup/Viby
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 20
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
Hornslet IF
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
26.
lørdag
12.30
Solbjerg IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C - Vinterturnering (2009) 8M • Pulje 50
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
Hornslet IF
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
26.
lørdag
16.30
HOG Hinnerup
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 108
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Hornslet IF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Marts 2022
5.
lørdag
11.00
Hadsten SK
1
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 20
Hadsten Kunstgræs
Kunst
Hornslet IF
8
Hadsten Kunstgræs
Kunst
6.
søndag
12.00
IF Lyseng
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 39
Lyseng Kunstgræs
Hornslet IF
Lyseng Kunstgræs
April 2022
4.
mandag
19.00
SIF Assentoft
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Assentoft Stadion
Hornslet IF
Assentoft Stadion
11.
mandag
19.00
Hornbæk SF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Volkswagen Park Randers (kunst)
Hornslet IF
Volkswagen Park Randers (kunst)
19.
tirsdag
19.00
Viby IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Viby Idrætspark
Hornslet IF
Viby Idrætspark
25.
mandag
19.00
Aarhus 1900
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Fort Langenæs
Hornslet IF
Fort Langenæs
Maj 2022
2.
mandag
19.00
Aarhus Posten
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Ellehøjskolen
Hornslet IF
Ellehøjskolen
9.
mandag
19.00
Alliancen IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Limo Stadion
Hornslet IF
Limo Stadion
16.
mandag
19.00
ST Oldboys, Trige
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Spørring Stadion
Hornslet IF
Spørring Stadion
23.
mandag
19.00
Ulstrup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Ulstrup Stadion
Hornslet IF
Ulstrup Stadion
30.
mandag
19.00
Sabro IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Sabrohallen
Hornslet IF
Sabrohallen
Juni 2022
7.
tirsdag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Grønløkke Stadion
Hornslet IF
Grønløkke Stadion
13.
mandag
19.00
Stilling IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Stilling Skole
Hornslet IF
Stilling Skole
20.
mandag
19.00
Stavtrup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
AURA Park (Stavtrup)
Hornslet IF
AURA Park (Stavtrup)
27.
mandag
19.00
TMG
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Mårslet Stadion
Hornslet IF
Mårslet Stadion